Musi nauczyć się konsekwencji w realizacji dalekosiężnychMusi wrozka-tarot.net.pl nauczyć się konsekwencji w realizacji dalekosiężnych planów.

Liczba osobista 4

W życiu wnuk będzie kierować się zasadami równości i sprawiedliwości. Działa z rozmysłem i logiką. Jest praktyczne, obowiązkowe i konsekwentne w dążeniu do wybranego celu. Rzadko ulega chwili, a skupia się głównie na sprawach, które mogą przynieść długofalowe korzyści. Niezwykła zdolność koncentracji powoduje, że znakomicie spełnia się w realizacjach pozwalających się skupić na szczególe. Najlepiej czuje się w zawodach wymagających ciężkiej i żmudnej pracy. Słabymi stronami osobowości może być przesadny upór, skąpstwo, nietolerancja. Często próbuje narzucać własną wolę otoczeniu, przez co inni mogą czuć się ograniczani. Sprawdzi się jako organizator czegoś od podstaw.

Liczba osobista 5

Wnuk jest pogodny, dowcipny, pełny entuzjazmu i energii. Podejmuje wszelkiego rodzaju aktywność. Ma duży temperament, jak również zmienność nastrojów, którą często kontroluje, dopasowując się do sytuacji. Bywa duszą towarzystwa. Życie będzie obfitowało w nagłe i częste zmiany, podróże i przeprowadzki. Ma w sobie wielki magnetyzm i urok, przez co potrafi być osobą zmysłową, pełną fantazji i erotyzmu. Osoby spod tej liczby w pełnie się realizują w zawodach takich jak: aktor, pisarz, językoznawca, dziennikarz, podróżnik, pracownik reklamy.

Liczba osobista 6

Najważniejszą wartość w życiu Twego wnuka ma miłość, partnerstwo, dom i rodzina. Jest opiekunem otaczającym troską bliskie osoby. Często rezygnuje ze swoich ideałów dla ludzi których kocha. Jest mądre, tolerancyjne i sprawiedliwe. Wspaniale sprawdza się w roli rozjemcy, ponieważ posiada zdolność bezstronnego osądu racji obu stron. Ma skłonność do pouczania innych, nawracania i resocjalizowania. Często jednak za bardzo ingeruje w życie właściwie obcych osób, udzielając im rad, nawet wtedy, jeśli o nie, nie proszą. Pogodną i łagodną naturą przyciąga do siebie ludzi zagubionych. Niebezpieczeństwo może kryć się w nadopiekuńczości i uzależnieniu od oznak wdzięczności. Zrealizuje się pracując jako nauczyciel, polityk, kaznodzieja.

Liczba osobista 7

Wnuk ma filozoficzną naturę, wyrażającą się w głębokich przemyśleniach i analizie. Przywiązuje dużą uwagę do wewnętrznych przeżyć i intuicji. Jest samotnikiem zachowującym dystans wobec ludzi. Nie korzysta z dobrych rad udzielanych przez nawet bliskie osoby. Może sprawiać wrażenie oschłego i obojętnego, niezdolnego do związku. Ceni sobie towarzystwo kilku wypróbowanych przyjaciół. Jest konserwatywny i perfekcyjny. Będzie potrafić podporządkować życie jednej sprawie, np. pracy naukowej, filozofii, medycynie.

Liczba osobista 8

Twój wnuk nigdy nie pozna ubóstwa. Życie oferuje mu sławę, władzę i fortunę. Posiada zdolności kierownicze i organizacyjne. Jest osobą upartą, wytrwałą, nawet gdy czuje trudności nie daje się pokonać.


Copyright © 2017 sennik egipski